Przykłady grzejników dekoracyjnych

Urządzając lub remontując dom bądź mieszkanie szukamy komfortowych, a jednocześnie niebanalnych rozwiązań grzewczych. Warto zatem zdecydować się na grzejniki dekoracyjne w swoich wnętrzach. W sklepie iterma.pl znajdziemy oryginalne grzejniki dekoracyjne, które nie będą tylko zwykłym elementem wyposażenia, a będą uchodzić za prawdziwe dzieła sztuki. Obecnie kaloryfer poza zapewnieniem komfortu termicznego jest też atrakcyjny wizualnie.

Każdy, kto decyduje się na budowę domu lub remont mieszkania, chce, aby jego wnętrza były przytulne i spełniały marzenia o wymarzonym gniazdku. Na rynku znajdziemy szeroką kolekcję grzejników dekoracyjnych. Oryginalne kształty, bogata paleta barw oraz ozdobne wykończenie ekranu czołowego sprawią, że grzejnik dekoracyjny będzie przykuwał spojrzenia.

Ciekawa geometria
Angus Vertical to propozycja geometrycznych grzejników firmy Terma, przeznaczona do montażu w pionie do ściany. Idealnie wkomponuje się w klasycznie urządzone pomieszczenia oraz te bardziej nowoczesne. Model to również świetna alternatywa dla tradycyjnej drabinki w łazience. Przemyślany w swojej formie będzie ozdobą dla wnętrza, która ogrzeje pomieszczenie. Możemy zainstalować go w centralnych punktach naszego domu, przez co stanie się ciekawym motywem zdobniczym. Jego zalet jest to, że jest łatwy w czyszczeniu. Dopracowana i solidna konstrukcja sprawi, że grzejnik posłuży nam przez długie lata. Do wykonania kaloryfera użyto wysokiej jakości materiałów oraz zadbano o wszystkie szczegóły.

Haftowany grzejnik
Grzejnik Kaszub firmy Terma to niezwykle unikalna propozycja pełna cudownych dekoracji inspirowanych kaszubskim haftem. Dostajemy wspaniałe połączenie dwóch kontrastów, żeliwa i subtelnego kwiatowego motywu. Kaloryfer posiada wysoką moc grzewczą, dzięki której bez problemu ogrzeje pomieszczenia. Poza tym grzejnik jest bardzo odporny na korozję, przez materiał z którego został zrobiony. Grzejnik Kaszub sprawi, że każde pomieszczenie zyska nie tylko unikalny, kaszubski motyw, ale i charakter. Jest to idealne rozwiązanie dla miłośników niestandardowych rozwiązań. Wysokiej jakości wykonanie pozbawia nas zmartwień o wytrzymałość. Dbałość o każdy detal i perfekcyjne odwzorowanie motywu zachwycą wszystkich naszych gości.

Akcent futurystyczny
Grzejnik Atom jest fascynującym urządzeniem firmy Radeco o futurystycznym kształcie. Swoją formą kaloryfer nawiązuje do wiązań elektronowych pomiędzy cząsteczkami w związku chemicznym. Powierzchnia grzewcza powstała poprzez połączenie osiemnastu zbiorników w formie kul grzewczych. Całość daje nietuzinkowy efekt wizualny, który sprawdzi się w niebanalnych i nowoczesnych wnętrzach. Grzejnik można łatwo podłączyć przyłączem dolnym, przystosowanym do układu centralnego ogrzewania. Co więcej, urządzenie wyposażone jest w korek, odpowietrznik oraz komplet mocowań.

O serwisie

Wskazówki dotyczące montażu instalacji elektrycznych  w domach, ale i w budynkach użytku publicznego takich jak szkoły czy szpitale. 

Kontakt

ul. Kopernika 28, Kraków

802 658 412

kontakt@kongres-sep.pl

Galeria