Nowinki firmy TECH Sterowniki

W rozbudowanej ofercie firmy TECH Sterowniki znajdziemy wiele nowoczesnych i innowacyjnych urządzeń do zarządzania wszelkimi typami urządzeń grzewczych, kominkami oraz wieloma innymi systemami. Ich działanie pozwala efektywniej zarządzać domowymi instalacjami, co przekłada się na dużo niższe rachunku i znacznie wyższy komfort domowników. Prezentujemy kilka najnowszych urządzeń, które zamienią nasz dom w prawdziwy energooszczędny Smart Home.

Wraz z dynamicznym wzrostem liczby modeli sterowników nastąpił proces ich rozbudowy o kolejne funkcje i właściwości, które sprawiają, że zarządzanie temperaturą jest znacznie łatwiejsze i bardziej ekonomiczne niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań. W tekście opisujemy najbardziej innowacyjne urządzenia firmy TECH Sterowniki i tłumaczymy, jakie możliwości dają swoim użytkownikom.

Sterowniki zarządzające ogrzewaniem podłogowym
W ofercie firmy znajdziemy cztery sterowniki, które przystosowane są do zarządzania ogrzewaniem podłogowym. Urządzenia te pozwalają na dowolne zarządzanie temperaturą aż w ośmiu strefach grzewczych za pomocą czujników lub regulatorów, oczywiście w zależności od modelu sterownika. Co więcej, sterowniki zaworów termostatycznych zarządzają siłownikami na bazie sygnału otrzymanego z regulatorów pokojowych. Zależnie od modelu, mogą to być aż dwadzieścia dwa siłowniki termostatyczne. Sterowniki główne wyposażono w styk beznapięciowy, który przeznaczony jest do sterowania urządzeniem grzewczym.

Sterowniki do instalacji grzewczej
Sterowniki do instalacji grzewczych to wielofunkcyjne urządzenia, służące do zarządzania kilkoma źródłami ciepła. Zaletą sterowników jest to, że optymalizują pracę wszystkich urządzeń zsynchronizowanych w systemie, umożliwiają sterowanie zaworami mieszającymi wraz z pompami oraz samą pompą CWU. Bardzo interesujące możliwości oferuje model ST-407n, przystosowany do obsługi trzech zaworów mieszających oraz pompy solarnej. Sterowniki posiadają opcję tygodniowego kontrolowania temperatury. Jeśli urządzenie jest podpięte do styku dodatkowego, działa ono zgodnie z ustalonym harmonogramem tygodniowym. W wersji podstawowej dostępne są dwa wyjścia beznapięciowe konfigurowane oraz dwa wyjścia napięciowe konfigurowane. Wejścia beznapięciowe pozwalają uruchomić urządzenia grzewcze. Do styków dodatkowych można podłączyć rozmaite urządzenia, jak np. pompa CO, pompa CWU, pompa cyrkulacyjna bądź bufor. Instalacja działa też w trzech trybach, to jest priorytet bojlera, pompy równoległe oraz tryb letni.

Sterowniki Wi-Fi
Urządzenia sterujące Wi-Fi działają w trybie internetowym i bezprzewodowym. Przeznaczone są one do obsługi bezprzewodowych siłowników elektrycznych. Edycja temperatur możliwa jest dzięki wbudowanemu czujnikowi temperatury i czujnikowi przewodowemu. Urządzenie pozwala na edycję temperatury zadanej aż w ośmiu różnych strefach grzewczych. Temperatury utrzymywana jest na stałym poziomie dzięki pomocy bezprzewodowych siłowników.

O serwisie

Wskazówki dotyczące montażu instalacji elektrycznych  w domach, ale i w budynkach użytku publicznego takich jak szkoły czy szpitale. 

Kontakt

ul. Kopernika 28, Kraków

802 658 412

kontakt@kongres-sep.pl

Galeria