Jak grzejniki dekoracyjne wpływają na styl wnętrza?

Od współczesnych i ultranowoczesnych, po klasyczne i eleganckie. Designerskie grzejniki są obecnie dostępne w szerokiej gamie stylów. Z powodzeniem odmienią każde wnętrze. Oferują więcej, niż tylko wydajne ogrzewanie dowolnego pomieszczenia w domu. Grzejnik może stać się dzisiaj centralnym punktem wnętrza. Jeśli zastanawiasz się nad przearanżowaniem domu za pomocą nowych grzejników dekoracyjnych, ale nie wiesz, od czego zacząć, oto nasze podpowiedzi.

Wyjątkowe wzornictwo
Nowoczesne grzejniki są dostępne w większej liczbie wzorów, niż kiedykolwiek wcześniej. Dawno już minęły czasy, kiedy miałeś do wyboru zwykły biały grzejnik w różnych rozmiarach. Dzisiaj grzejniki designerskie są dostępne w rozmaitych stylach, rozmiarach i wykończeniach. Z łatwością znajdziesz taki, który będzie idealnie pasował do danego wnętrza.

Grzejniki dekoracyjne są doskonałym wyborem, gdy chcemy uzupełnić nowoczesne wnętrze ciekawym elementem. Chociaż białe grzejniki wciąż są popularne, nie brakuje modeli w kolorach takich, jak czarny, antracyt, chrom, czerwień czy zieleń. Czarne i antracytowe wykończenia tworzą śmiałe, współczesne zestawienie, a białe łatwo komponują się z dowolnym wystrojem. Aby stworzyć zaskakujący efekt, wybierz czerwony połysk.

Kupując nowe grzejniki, od razu zauważysz, że dostępne są poziome i pionowe modele. Popularny wybór wśród projektantów wnętrz i właścicieli domów, czyli pionowe grzejniki dekoracyjne to nie tylko alternatywa dla poziomych grzejników, ale także idealne rozwiązanie do pomieszczeń o ograniczonej przestrzeni. Wysoki grzejnik ogrzewa dużą powierzchnię, ale nie zajmuje zbyt wiele miejsca na ścianie. Jest także wyjątkowo stylowy. Niektóre grzejniki pionowe posiadają nawet wmontowane lustro, dzięki czemu są wielofunkcyjne. Takie rozwiązania doskonale nadają się na korytarze, do sypialni czy łazienek.

Jeśli zastanawiasz się nad grzejnikiem dekoracyjnym do swojej łazienki, to dlaczego nie wybrać modelu z chromowanym wykończeniem, który będzie bezproblemowo komponować się z chromowanymi kranami i innymi akcesoriami.

Oprócz ogromnego wyboru kolorów i rozmiarów, dostępny jest również szeroki wybór profili. Grzejniki z płaskimi panelami pomagają zmaksymalizować przestrzeń i stworzyć bardziej elegancką przestrzeń. Kolumny w kształcie rombu i kształcie diamentu są idealne, jeśli interesują Cię bardziej nieoczywiste rozwiązania.

Ciekawą opcją są grzejniki elektryczne, dzięki którym ogrzejesz pomieszczenia, bez konieczności włączania centralnego ogrzewania. Grzejniki elektryczne idealnie nadają się do rozbudowy istniejącego systemu grzewczego. Sprawdzają się również w domach i mieszkaniach bez centralnego ogrzewania.
 

O serwisie

Wskazówki dotyczące montażu instalacji elektrycznych  w domach, ale i w budynkach użytku publicznego takich jak szkoły czy szpitale. 

Kontakt

ul. Kopernika 28, Kraków

802 658 412

kontakt@kongres-sep.pl

Galeria