Sterowniki do podłogówki firmy Salus

Sterowniki do regulacji temperatury to urządzenia, które utrzymują zadaną przez użytkownika temperaturę. Obecnie mamy do czynienia z wieloma typami urządzeń grzewczych i rodzajów paliwa, dlatego warto dobrze przemyśleć wybór sterownika. Instalacja złego rozwiązania może okazać się kosztowna w eksploatacji, jednak właściwy regulator będzie świetnym wsparciem, które znacznie zwiększy komfort domowników. Prezentujemy charakterystykę wybranych sterowników do ogrzewania podłogowego, która pomoże wybrać najlepszy.

Każdy system grzewczy może okazać się kosztowny, zwłaszcza gdy dokonamy niewłaściwego doboru poszczególnych urządzeń wspierających. Rozwiązanie, które gwarantuje całkowitą kontrolę to regulator pokojowy. Trzeba jednak dobrać go do posiadanej instalacji grzewczej. Jeśli posiadamy ogrzewanie podłogowe potrzebny będzie nam specjalny sterownik. Warto podkreślić, że samo ogrzewanie podłogowe to bardzo wygodne rozwiązanie, żeby jednak w pełni cieszyć się z jej zaletami niezbędne jest prawidłowe wyregulowanie pracy systemu.

Bezprzewodowy sterownik dobowy
Bezprzewodowy sterownik Rt310rf firmy Salus jest wyjątkowym dobowym regulatorem temperatury. Nastawienia temperatury dokonuje się tutaj w dobowym obrębie czasowym. Podstawowym zadaniem regulatora jest kontrolowanie temperatury pokojowej i uruchomienie lub wyłączenie urządzenia grzewczego. Sterownik ten posiada duży i czytelny wyświetlacz na którym pokazywana jest panująca temperatura. Niewątpliwą zaletą urządzenia jest też jego uniwersalność. Otóż sterownik współpracuje z większością urządzeń grzewczych, które dostępne są na polskim rynku. Do innych funkcji sterownika należą możliwość zmiany ustawień histerezy, zabezpieczenie przeciwzamrożeniowe, korekta wyświetlanej temperatury ±3ºC, tryb uśpienia regulowana temperatura ochrony przed zamarzaniem 5-17ºC oraz czytelny i podświetlany ekran LCD.

Bezprzewodowy sterownik tygodniowy
Bezprzewodowy sterownik Rt510rf firmy Salus to proste urządzenie, które zapewni maksimum komfortu grzewczego. Główną funkcją regulatora jest kontrolowanie temperatury pokojowej oraz uruchomienie lub wyłączenie urządzenia grzewczego. Charakterystyczną zaletą sterownika jest możliwość ustawienia harmonogramu trybu pracy oraz trybu wakacje. Ponadto sterownik posiada opcję ustawienia harmonogramu czasowego i tygodniowego. Następne funkcje to tryb ręczny lub automatyczny, czyli zmiana jednym przyciskiem; czasowe nadpisanie temperatury do 9h; chwilowa zmiana temperatury; tryb przeciwzamrożeniowy; regulowana temperatura ochrony przed zamarzaniem 5-17ºC; korekta wyświetlanej temperatury ±3ºC; tryb uśpienia, czyli wstrzymanie wszystkich funkcji regulatora; czytelny, podświetlany ekran LCD oraz komunikacja bezprzewodowa.

O serwisie

Wskazówki dotyczące montażu instalacji elektrycznych  w domach, ale i w budynkach użytku publicznego takich jak szkoły czy szpitale. 

Kontakt

ul. Kopernika 28, Kraków

802 658 412

kontakt@kongres-sep.pl

Galeria